Docenten Ouderenkrijgskunst

VITOK-gecertificeerde dodenten Ouderenkrijgskunst

Amstelveen
Willem S. Varenkamp (1958)
4e dan Genseiryu, 1e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2023-2025
Apeldoorn
He Yong Gan
2e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2022-2025
Wesley A.J. Broekhuis (1998)
2e graad Ng Ying Kung Fu, 2e dan KKKO 2023, instructeur-VITOK 2022-2025
Arnhem
Paul J.A. Lorist (1965)
6e dan Kyokushin, 2e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2022-2025
Berg en Terblijt
dr. Guillaume van Eys (1948)
2e dan WTF, 1e dan KKKO 2021, intructeur -VITOK2021-2023
Bergen op Zoom
Wim H.C.M. van de Leur (1944)
9e dan Shotokan, 3e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2021-2025
Henk V.P. Luijsterburg (1974)
5e dan Shito Ryu, 1e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2024
Doorn
drs. Hennie Thjssen (1954) — Website
7e dan ITF, 4e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2022-2025
Eindhoven
Appie El Hatri (1962)
6e dan Shotokan, 2e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2021-2024
Detlef Suck (1967)
1e dan KKKO 2021, 3e kyu Shotokan, assistent VITOK 2021-2023
Jolanda Verweij (1969)
1e dan KKKO (2023), 5e kyu Shotokan, assistent -VITOK 2023-2025
Enschede
dr. Frans H.J.M. Coenen (1960)
3e dan KKKO 2022, 1e dan Shotokan, instructeur-VITOK 2022-2025
Etten-Leur
Peter van Haasteren (1957)
4e dan KBN, 2e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2024
‘s-Gravenhage
Eric W. de Bruijn (1972)
2e dan Shotokan, 2e dan KKKO 2023, instructeur-VITOK 2022-2025
HoofdDorp
Johan Meijer (1976) — Website
1e dan Karatedo , 2e dan KKKO 2023, instructeur-VITOK 2022-2025
Hurdedaryp
Wytske I. de Wit (1974)
3e dan Aikido JBN, 1e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2024
Kesteren
Court J. Sparling (1971)
2e kub Taekwon-do, 1e dan KKKO 2023, assistent-VITOK 2023-2025
Klarenbeek
Frederik Jan J√ľngen (1968)
Leraar Martial Arts – Taiji, 1e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2023-2025
Leusden
dr. Tina Bellemans (1984)
4e dan Shotokan, 1e dan KKKO 2021, leraar/coach-VITOK 2021-2023
Middelburg
Marja J.L. Reijnders (1957)
2e graad Pencak Silat, 3e dan KKKO 2023, leraar/coach-VITOK 2021-2025
Nijmegen
Ed A. van Breemen (1932)
4e dan ITF, 2e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2021-2023
Martijn A.K. Hordijk (1977)
6e dan JuKaDo, 2e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2024
Oisterwijk
John C.G.P. Verhoeven (1964)
4e dan Shito Ryu, 1e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2024
Reeuwijk
Feike J. van Det (1980)
5e dan Kempo Karate, 1e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2025
Jeffrey Vermeulen-Claus (1983)
3e dan Jiu Jitsu, 1e dan KKKO 2022, leraar/coach-VITOK 2022-2024
Rhenen
drs. Piet J. Lagerwaard (1954)
6e dan Aikikai, 1e dan KKKO 2021, leraar/coach-VITOK 2022-2024
Soest
Ries (M.F.) Meijer (1952)
3e dan Shotokan, 1e dan KKKO 2019, leraar/coach-VITOK 2023-2025
Zoelmond/Eindhoven
Annelies (J.E.M.H.) van Bronswijk (1946) — Website
1e kyu Shotokan, 4e dan KKKO 2022, assistent-VITOK 2021-2025
Woerdense Verlaat
Aleid Bouten (1960)
7e graad Pentjak silat, 1e dan KKKO 2021, leraar/coach-VITOK 2021-2023

Terug naar VITOK / Terug naar Ouderenkrijgskunst